Body

Kategoria body, to podkategoria ubrań dla dzieci w której jak sama nazwa wskazuje, znajdziecie niemowlęce ubranka jednoczęściowe tzw. Body. Każdy wzór, można zamówić w dwóch, dedykowanych dla niemowląt w przedziale wieku 1-6 miesiąca i 7-12 miesiąca. W celu łatwiejszego odnalezienia interesującego was produktów, informujemy że każdy wzór to dwie pozycje w tej kategorii naszego sklepu. Jedna z pozycji to body niemowlęce z krótkim rękawem, a druga z bliźniaczym wzorem to body z rękawem długim.

Różne rodzaje ubrań i naniesionych na nie grafik, są oczywiście skupione według jednej kategorii, czyli regionalnego góralskiego stylu. Nasza odzież oraz pozostałe produkty, są tworzone z najlepszych materiałów. Również nadruki wykonujemy metodami zapewniającymi najlepsza jakość i trwałość. Koszulki są drukowane najlepszą, ale i najkosztowniejszą metodą nadruku - DTG.

Zapewniamy że produkty to nasz projekt, dużo pracy i mocny folkowy Designe sklepu Skarby Podhala. Te regionalne motyw pochodzą wprost z Zakopanego i w ich powstawaniu czynny udział bierze góralski charakter. Przedmioty te idealnie pasują na prezent dla niej i dla niego lub jako ozdoby w waszych domach. Produkty unikalne, z duszą i charakterem, prosto z spod samiutkich Tatr.. 

Darmowa dostawa
od 200 zł
14 dni
na zwrot towaru
Szybka wysyłka
Doceniona jakość