Koszulki

Kategoria koszulki jako podkategoria koszulki ubrania damskie, to szerszy zakres produktów, tak jak ta na którą właśnie patrzcie podzielony na mniejsze kategorie w których produkty koszulki zostały podzielone na kategorie że względu na krój koszulek. W kategorii koszulki, znajdziecie wszystkie te ubrania, które można nazwać koszulka. Znajdziecie tu wszystkie produkty w sklepie skarby Podhala, które można powiedzieć że są dedykowane dla kobiet. Kategoria dzieli się na kategorie mniejsze, jak koszulka prost, koszulki bez rękawów, koszulki z długim rękawem itd. W celu łatwiejszego odnalezienia interesującego was produktu

Różne rodzaje ubrań i naniesionych na nie grafik, są oczywiście skupione według jednej kategorii, czyli regionalnego góralskiego stylu. Nasza odzież oraz pozostałe produkty, są tworzone z najlepszych materiałów. Również nadruki wykonujemy metodami zapewniającymi najlepsza jakość i trwałość. Koszulki są drukowane najlepszą, ale i najkosztowniejszą metodą nadruku - DTG.

 

Zapewniamy że produkty to nasz projekt, dużo pracy i mocny folkowy Designe sklepu Skarby Podhala. Te regionalne motyw pochodzą wprost z Zakopanego i w ich powstawaniu czynny udział bierze góralski charakter. Przedmioty te idealnie pasują na prezent dla niej i dla niego lub jako ozdoby w waszych domach. Produkty unikalne, z duszą i charakterem, prosto z spod samiutkich Tatr.. 

Darmowa dostawa
od 200 zł
14 dni
na zwrot towaru
Szybka wysyłka
Doceniona jakość